10TPB220M
Panasonic
Cap Tant Polymer 220uF 10VDC D4 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343 0.04 Ohm 105A°C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 10TPB220M
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Panasonic
  • Part No:
    10TPB220M
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Fail Safe with Built-in Fuse:
    No
  • Case Style:
    Molded
  • Construction:
    Flat
  • Case Code:
    D4
  • Leakage Current:
    220 uA
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Equivalent Series Resistance:
    0.04 Ohm