PM4HSDM-S-AC24V
PANASONIC / SUNX
1 form A Timer Instrument 24VAC Relay Output
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PM4HSDMSAC24V
  • Supplier:
    PANASONIC / SUNX
  • Part No:
    PM4HSDM-S-AC24V
    EAR99
    1
  • Mounting:
    Socket
  • AC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    5 A