- K4Y-115V-9
K4Y-115V-9
Panasonic Electronic Components
Electromechanical Relay 115VDC 15KOhm 2A 4PDT Plug-In DC Cradle Relay
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description