- JT1-DC12V
JT1-DC12V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 30A SPDT (( 30.5mm 24.13mm 17.27mm)) Through Hole
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description