- JS1AF-B-24V-F
JS1AF-B-24V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
Datasheet Accessories
Description
Search Keywords: JS1AFB24VF
Supplier:Panasonic Electronic Components
Part No:JS1AF-B-24V-F
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410050
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:1.6 KOhm