- ARE10A24Z
ARE10A24Z
Panasonic Electronic Components
Signal Relay 24VDC 2.88KOhm 0.5A SPDT (20.2x13.2x8.9)mm SMD Microwave Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description