Search Keywords: ALZ52B48TW
  • Part No:
    ALZ52B48TW
    EAR99
    100
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Coil Resistance:
    5.76 KOhm