205K100CS4G
Quantic Paktron
Film Capacitor - Polyester - Metallized - 2 µF - ±10% Tolerance - 80VAC / 100VDC - 9 mOhms ESR - 6-SMD - Gull Wing - Surface M ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Film Capacitor - Polyester - Metallized - 2 µF - ±10% Tolerance - 80VAC / 100VDC - 9 mOhms ESR - 6-SMD - Gull Wing - Surface Mount.