TMS-R-E-200MA
OptiFuse
Fuse - IEC Thru Hole - Slow, 125VDC 250VAC 200mA
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +