FPK-R-1.25A
OptiFuse
Fuse - UL Class CC - Fast, 600VAC 300VDC 1.25A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +