F1206-250MA
OptiFuse
Fuse - SMD 1206 - Fast, 63VDC 32VAC 250mA
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +