CBW68-HF-50A
OptiFuse
Circuit Breaker - Thermal - Push to Reset, 32VDC 250VAC 50A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +