CBW58-ES-35A-WP
OptiFuse
Circuit Breaker - Thermal - Push to Reset, 50VDC 250VAC 35A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +