CBW57-PB-25A-5X
OptiFuse
Circuit Breaker - Thermal - Push to Reset, 50VDC 250VAC 25A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +