NTP190N65S3HF
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, FRFET®, 650 V, 20 A, 190 mΩ, TO-220
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +