NTP095N65S3H
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, FAST, 650 V, 30 A, 95 mΩ, TO-220
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +