NTMT064N65S3H
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, FAST, 650 V, 40 A, 64 mΩ, Power88 Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, FAST, 650 V, ...