NTD24N06LT4G
onsemi
Single N-Channel Logic Level Power MOSFET 60V, 24A, 45mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +