NCV8505D2T50R4G
onsemi
LDO Regulator, 400 mA, 45 V, 200 µA IQ, with Delay, Reset and Enable 5.0 V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +