FQD13N10LTM
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, Logic Level, QFET®, 100 V, 10 A, 180 mΩ, DPAK
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +