FDP085N10A-F102
onsemi
N-Channel PowerTrench® MOSFET 100V, 96A, 8.5mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +