FDP027N08B-F102
onsemi
N-Channel PowerTrench® MOSFET 80V, 223A, 2.7mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +