FDMC86260ET150
onsemi
N-Channel Power Trench® MOSFET 150V, 25A, 34mΩ
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +