FDH45N50F-F133
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, UniFETTM, FRFET®, 500 V, 45 A, 120 mΩ, TO-247
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +