FCH023N65S3L4
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, SUPERFET® III, Easy Drive, 650 V, 75 A, 23 mΩ, TO-247 4lead
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +