Search Keywords: E2EX10E2
  • Part No:
    E2EX10E2
  • COO:
    CN
  • Type:
    Inductive
  • Sensing Distance:
    10 mm
  • Output Type:
    NPN
  • Dimension:
    57 x 41.54 mm
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C