- MY4-UA-DC12
MY4-UA-DC12
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 5A 4PDT (27.5x21x42)mm Socket Miniature Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description