MY4I2N-DC110
Omron Electronics
Electromechanical Relay 110VDC 11KOhm 5A 4PDT (21.82x28.17)mm Socket General Purpose Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +