MY3-US-SV-AC120
Omron Electronics
Electromechanical Relay 120VAC 4.55KOhm 5A 3PDT (21.5x28x35)mm THT Power Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +