- MY3-AC120
MY3-AC120
Omron Electronics
Electromechanical Relay 120VAC 4.55KOhm 5A 3PDT (21.5x28x35)mm THT Power Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description