- MY2N-AC120
MY2N-AC120
Omron Electronics
Electromechanical Relay 120VAC 3.9KOhm 5A DPDT (21.82x28.17)mm Socket General Purpose Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description