MK3P-UA-AC120
Omron Electronics
Electromechanical Relay 120VAC 1.7KOhm 16A 3PDT (34.9x34.4x57.9)mm Plug-In Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description +