MK3EP-UA-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 10A 3PDT (( 35mm 33mm 54.5mm)) Plug-In
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +