MJ1C-UA-AC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VAC 85Ohm 10A SPDT (( 73.7mm 38.89mm 55.55mm)) Bracket Industrial Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +