LZNQ4-US-DC48
Omron Electronics
Electromechanical Relay 48VDC 4.2KOhm 2A 4PDT (30.2x24.6x11.1)mm THT Flat Pack Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +