- LY3-UA-DC24
LY3-UA-DC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VDC 410Ohm 10A 3PDT (28.2x31.5x41.8)mm Plug-In General Purpose Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description