G9KA-1A-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 200A SPST-NO(51mm 51mm 47.2mm) THT
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +