G9KA-1A-DC12
Omron Electronics
Power Relay, G9KA Series, 1P, SPST-NO, 800VAC, 200A, 12VDC, PC Pin | Omron Electronic Components G9KA-1A DC12
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +