G9EA-1-B-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 100A SPST-NO(73x36x67.2)mm Flange
Description +
Search Keywords: G9EA1BDC48
  • Part No:
    G9EA-1-B-DC48
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C