G9EA-1-B-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 100A SPST-NO(73x36x67.2)mm Flange
Description +
Search Keywords: G9EA1BDC24
  • Part No:
    G9EA-1-B-DC24
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C