G7L-2A-PUB-CB-DC12
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 158mA 12VDC Coil - 20 A Contact Rating - 250VAC Switching - PC Pin - Chassis Moun ...
Description +
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 158mA 12VDC Coil - 20 A Contact Rating - 250VAC Switching - PC Pin - Chassis Mount.