- G6S2DC48BYOMZ
G6S2DC48BYOMZ
Omron Electronics
Signal Relay 48VDC 2A DPDT( (14.8mm 7.3mm 9.2mm)) THT
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description