G6J2FSYTRDC45BYOMZ
Omron Electronics
Electromechanical Relay 4.5VDC 137.9Ohm 1A DPDT(10.6x5.7x10)mm SMD Ultra-Compact and Slim Relay
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +