G6J2FLYDC45BYOMZ
Omron Electronics
Electromechanical Relay 4.5VDC 137.9Ohm 1A DPDT(10.6x7.4x10)mm SMD Ultra-Compact and Slim Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +