G6B-47BND-DC12
Omron Electronics
Electromechanical Relay 12VDC 720Ohm 5A 4PST-NO(43x78x28)mm DIN Rail Terminal Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +