G6B-1114P-FD-US-P6B-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - SPST-NO (1 Form A) - 24VDC 8.3mA Coil - Contact Rating 5A - Socketable - PC Pin.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +