G5LE-14-AP3-DC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VDC 1.6KOhm 12A SPDT (19.6x15.4x15)mm THT Industrial Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +