G4W-2214P-US-TV5-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 24VDC 33.3mA Coil - Contact Rating 10A - Through Hole - PC Pin.
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +