G3VM-101HR2(TR)
G3VM-101HR2(TR)
Omron Electronics
In Stock: 2,500
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR2(TR05)
G3VM-101HR2(TR05)
Omron Electronics
In Stock: 734
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR1
G3VM-101HR1
In Stock: 60
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 100 V 3A, 3A, 6A - Input 10mA (typ) - 6-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +