G2R2AULDC12BYOMI
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPDT (2 Form C) - 12VDC 43.6mA Coil - Contact Rating 5A - Through Hole - PC Pin.
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +